Projekt IQ-arius pomaga przy wyszukiwaniu śladów na internecie. Ułatwiamy zrozumieć Internet.

8-O
Idea pomocy dla osób słabo znających się na zagadnieniach Internetu w wyszukiwaniu konkretnych śladów na Internecie narodziła się, jak to zwykle bywa, z potrzeby. Internet to chaos informacji. Poruszasz się w tym chaosie w naiwnej niewiedzy niebezpieczeństw… i nagle stajesz się OFIARĄ. Ktoś świadomie robi ci krzywdę, a ty nie wiesz jak masz się bronić.


Poczytaj nasze artykuły i odsyłacze. Postaramy ci się pomóc zrozumieć jakie masz szanse by dowieść swojej racji. Nie wpadaj w panikę. W pracy nad naszym projektem bierze udział duża grupa entuzjastów, ludzi młodych wiekiem lecz o bogatym doświadczeniu w znajomości spraw internetowych, którzy mogą ci pomóc. Są to zawodowi prawnicy, hakerzy, programiści, kodecy, specjaliści od grafiki i administrowania siecią. Podstawową bazą naszych udziałowców byli i są najzwyklejsi klikowcy, klikacze czy klikownicy… (czyli najnormalniejsi użytkownicy internetu, ludzie tacy jak Ty z problemami takimi samymi jakie ty masz lub z bardzo podobnymi).

Portal tematyczny ” Ślady na internecie” jest stworzony dla ciebie oraz dla tych innych tobie podobnych. Ułatwiamy zrozumieć Internet.