„Bliżej nieokreślonego celu” – odesłanie do Projektu IQ-arius.

8-O
Bliżej niekreślonego celu” to cykl materiałów szkoleniowych dla niedoświadczonych biznesmenów internetowych, opublikowanych na  stronach Projektu IQ-arius.

Projekt IQ-arius propaguje hasło „Bliżej niekreślonego celu” – stworzone specjalnie na potrzeby projektu przy pomocy teorii być może pseudonaukowej, niemniej sprawdzonej w praktyce.

Dla nieznających tematu szokujące wyniki przywodzą pytanie: Jak to jest zrobione? Nie zdradzimy naszej tajemnicy, ale wszystkim niedowiarkom proponujemy proste sprawdzenie. Wpiszcie w googlowską wyszukiwarkę tę wydawałby się bezsensowną frazę i co zobaczycie? Szczęka opadła wam ze zdumienia. Jest to bardzo ważny element indeksowania strony internetowej poprzez dobieranie i eksponowanie odpowiednich słów kluczowych w odpowiednich miejscach portalu i stron pomocniczych z nim związanych.

Projekt IQ-arius  to zbiór portali tematycznych, o różnym poziomie zintegrowania z gamą stron pomocniczych. Ten pozorny chaos ma sens o niewiarygodnym znaczeniu. Teraz strona internetowa umieszczona w naszym projekcie stanowi składnik naszego nowatorskiego 6-cio stopniowego systemu indeksowania. Naszym najnowszym, ale być może nie najważniejszym, elementem naszego Projektu jest Warszawa Informator Branżowy.  Jak pracuje to tajemnicze indeksowanie jest sekretem naszej „kuchni”. W każdym razie wyniki są nie do podważenia. Dla zainteresowanych proponujemy zapoznać  się z artykułem ”o pozycjonowaniu” a dla chętnych do przyłączenia się do naszego projektu prosimy  o kontakt.
Strona internetowa Projekt IQ-arius została stworzona w celu informacyjno-promocyjnym dla tych wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą tematyką portali tematycznych.  Projekt IQ-arius jest własnością prywatną. Podlega przepisom prawnym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Organizacja Iqarius Creation Group prowadzi administracyjną obsługę serwisu, hosting i wsparcie techniczne. Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz adres e-mailowy: projekt.iqarius@iqarius.pl

 

Iqarius Creation Group
Marzec 2012

Co robimy źle?
Copyright 2009 - 2012 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.