Projekt IQ-arius i cel jego istnienia.

8-O Projekt IQ-arius 8-O

i cel jego istnienia

projekt IQ-arius - strona ekspercka 8-O Sami sobie często zadajemy takie pytanie. Jaki jest cel Projektu IQ-arius? Po wielu próbach samookreślenia zdecydowaliśmy się na takie motto: „Strona ekspercka dla startup’ów internetowych”. To wyjaśnia całą ideę. W codziennych naszych działaniach staramy się by Projekt IQ-arius stał się promotorem rozwojowym nowopowstałych biznesów internetowych.


W początkowym okresie Projekt IQ-arius koncentrował się nad udostępnieniem bezpłatnych a użytecznych informacji dla wszystkich internautów, którym zamarzyło się by założyć własny portal tematyczny, dedykowaną stronę osobistą czy firmową, sklep internetowy (e-commerce) lub serwis ogłoszeniowy. Przeszukując internet, zbieraliśmy i publikowaliśmy wyselekcjonowane informacje. Baza naszych artykułów jest w procesie systematycznego uzupełniania i rozszerzana. Staramy się eliminować przestarzałe technologie i propagujemy najnowsze trendy internetowe.
Strony propagowane przez IQ-ariusa to strony przyjazne dla użytkownika. Dostarczają sensownej informacji i nie zawierają nachalnych reklam. Nikogo nie zmuszamy do bezsensownego logowania się i zapamiętywaniem kolejnych haseł (paswordów), które się zaraz zapomina. Nie żądamy od użytkowników wpisywania swoich danych osobistych i zapamiętywania haseł tylko dlatego żeby dotrzeć do sprawdzonej, dostępnej wszystkim, rzeczowej informacji.

Większość artykułów opublikowanych na stronach Projekt IQ-arius pochodzi z naszej bazy danych. Te inne (podawane z wskazaniem źródła) w zasadzie są zgodne z naszą opinią, natomiast niektóre opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub innych wpisach, dopóki nie zostaną zweryfikowane mają prawo nie pokrywać z naszą. Reklamy, które mogą się pojawić, zamieszczane na naszych stronach, o ile nie są rozpowszechniane na zasadzie bezpłatnej, mogą być opłacane przez reklamodawców i należy do nich podchodzić z należną rezerwą, zwłaszcza jeśli chodzi o dokonanie zakupu. Wprawdzie przykładamy sporą wagę do tego, aby nasi reklamodawcy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich szczególne praktyki biznesowe. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie ich publikacji.

Iqarius Creation Group
Luty 2013

Projekt IQ-arius info ,
Copyright 2009 - 2013 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.