Ślady negatywne. Usuwanie trupa z Googla. Depozycjonowanie

8-O Co zrobić gdy ktoś umieści niekorzystny zapis o naszej firmie? 8-O

… No bo przecież internet jest demokratyczny…

projekt iqarius - strona ekspercka 8-O Czy chcemy by internecie wszyscy mieli o nas takie zdanie jak ten facet zdjęciu? By utrzymać internetowy nieskazitelny i pozytywny wizerunek, musimy wiedzieć jak schować „trupa” do „szafy”. To żargonowe określenie oznacza, usunięcie z pierwszej strony wyszukiwarki Google niekorzystnych dla nas informacji.
Depozycjonowanie, czyli spychanie złych informacji, to podstawa utrzymania dla tych co w przeszłości zajmowali się pozycjonowaniem pozytywnym.


Poza depozycjonowaniem. Klienci coraz częściej preferują waste data handling, czyli całkowite usuwanie danych z sieci. Często proszą o to rodziny zmarłych osób. Nie chcą bowiem, by profile ich mężów czy matek świeciły na Facebooku czy Naszej Klasie. Oczywiście większość zleceń pochodzi tu jednak od firm, które coś przeskrobały….

O tych sprawach uświadamia cię Projekt IQ-arius

UWAGA!!!

Jeśli masz więcej zapytań w powyższym temacie – porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet. Jeśli szukasz profesjonalnych konsultantów do spraw tworzenia stron internetowych posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie napisz do nas a jeden z naszych ekspertów zadzwoni do Ciebie i umówi się na wstępną konsultację. wiemy iż temat który przyprowadził Cię na naszą stronę to:

Niekorzystne wpisy na internecie.

Po prostu skontaktuj się z nami

Przeczytaj koniecznie chociaż jeden z dwóch artykułów w tym temacie aplaMateriały uzupełniające w tematyce usuwanie negatywnych zapisów w internecie:

  • WP finanse - Kilka tysięcy za trupa na drugiej stronie Wielkiego G.   (iq.link zaktualizowany 2014-11-02)
  • Gazeta Prawna.pl - Komentarze w internecie znaczy się pudrowanie wizerunku to intratny proceder   (iq.link zaktualizowany 2014-11-02)