Festyn Karnawałowy na lodowej tafli. Dodaj festyn.

8-O Dodaj festyn 8-O

Festyn pod protektoratem „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”

gdzie ten festyn 8-O . „Festyn karnawałowy” w Elblągu na lodowej tafli, w obiekcie przy ul. Karowej w piątek, 1 lutego roku 2013, o godzinie 18.00.

W programie przede wszystkim 90 minut zabawy na lodzie, a wszystko przy muzyce, efektach specjalnych i cyklicznie serwowanych przez animatorów imprezy niespodziankach. Będą harce na lodzie, konkursowe rywalizacje, taneczne korowody. Najbardziej aktywni nie wyłonią wprawdzie ze swego grona królowej i króla imprezy, ale otrzymają upominki od organizatorów.
Co jeszcze można do tego dodać, tylko życzenia, by karnawałowy festyn zapewnił wszystkim uczestnikom dużo radości z piątkowej wizyty na lodowisku „Helena”.

Dodatkowo w specjalnie zaaranżowanym widowisku dla dzieci na lodzie zaprezentuje się duet klaunów Rupert i Rico.
Zainteresowanych informujemy, że udział w festynie, tak na lodowisku jak i widowni, to koszt 5 złotych (bez wypożyczenia łyżew).
Bilety wstępu do nabycia w godzinach otwarcia kasy na lodowisku w hali przy ul. Karowej począwszy od 28 stycznia. Ilość miejsc ograniczona.

Projekt IQ-arius rekomenduje ten festyn. Ten festyn to jest impreza na lodzie. Informacja o nim powinna się pojawić na serwisie tusiedzieje.info. Jeżeli wiesz coś o podobnej imprezie dodaj imprezę na tym samym serwisie w celu testowym zanim zostanie uruchomiona całkowita funkcjonalność..


festyn, impreza

Iqarius Creation Group
Styczeń 2013

Celowe zapisy na Internecie , ,
Copyright 2009 - 2013 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.